Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets door Jan Stroosma
Voorstelling van een bar met clientéle aan de Zeedijk
Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7, p.p.maat 26x20
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Stroosma', getiteld l.o. 'Zeedijk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 18-6-2017 um 20:02 |
Endzeit | 27-6-2017 um 15:02 |