Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op doek voorstellende molen "de Adriaan" met de naastgelegen scheepswerf van "Zuidam" aan
het Spaarne te Haarlem. Gesigneerd linksonder.
Doekmaat 31 x 39 cm. Ingelijst. Lijstmaat 40 x 48 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2017 um 14:39 |
Endzeit | 27-4-2017 um 19:39 |