Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Forellen
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 33,5 cm x 52 cm
Oplage: 23/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Linosnede op japans papier, bevestigd op onderblad/passe-partout.
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.