Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets door Jan Verburg
Voorstelling van een man in een soort ballonmand
losbladig, beeldmaat 48x56, bladmaat 55x68
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Verburg 72'
Annotatie en nummering l.o. 'eigen druk 0/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-11-2017 um 15:33 |
Endzeit | 14-11-2017 um 15:33 |