Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Gesigneerd: Jan C. Verhoeven
Jaar: 1960
Techniek: Olieverf op paneel
Tekst achterzijde: Vinkeveense Plas, gezien vanaf de Lambrechtskade Oud-Loosdrecht
Afmetingen;
Paneel: 24 x 34 cm
Incl. lijst: 38,5 x 49 cm
Het geheel is in perfecte staat.
De lijst is opzettelijk oud/doorleefd gemaakt!
Het schilderij gaat aangetekend met de post mee maar kan ook worden opgehaald.
Startzeit | 17-10-2016 um 21:00 |
Endzeit | 31-10-2016 um 20:05 |