Eugène Brands - Landschaft bei Nacht
Willem Rasing - Erinnerung an EDITH PIAF
Roland Topor - unbekannter Titel
Peter Nieuwendijk - Bewegte Bewegungen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1956 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 45 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Simpel maar mooi stilleven van Jan Wiegers uit 1956. Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd. Dit is een origineel, handgesigneerd exemplaar en niet een postuum exemplaar met stempelsignatuur (die ook in omloop zijn). In zeer goede conditie. Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum, zie: https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-2010-221-350
Afmetingen: 45cm x 38cm (blad), 33cm x 27cm (ets)
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.