Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurrijke litho van Jean Hugon. Nummer: 139/175. Afmetingen blad: h37,5 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: h31 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 27-5-2017 um 22:14 |
Endzeit | 4-6-2017 um 20:14 |