Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1970
Techniek: Litho op papier
Oplage: 26/35
Afmeting (afbeelding): 56 x 78 cm
Afmeting(incl. lijst): 65,5 x 85,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede Staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Litho in goede staat van Jef Diederen. Het werk is gemonteerd op een achterplaat, deze is licht vergeeld.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking plus verzendkosten en zijn afhankelijk van het formaat, gewicht en bezorgadres van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
ZZAL
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 14:57 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:57 |