Jan Voerman (jr.) - Ets, Pilze. Der Herbst naht.
Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Jahr | 1987 |
Technik | Gemischte Technik |
Träger | Marouflé |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 80 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 71 x 81 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Dit krachtige werk is in gemengde techniek (acryl met aanzetten in kool) uitgevoerd op dik schilderspapier en vervolgens aangebracht op board. Het werk is recentelijk ingelijst en kan zo worden opgehangen. | |
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 29-4-2021 um 12:13 |
Endzeit | 9-8-2021 um 21:37 |