Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar; Jeroen Bodewits
Titel; Putin's Dream
Techniek; Zeefdruk
gesigneerd met pen
Oplage; 19 ex.
Kleur; Blauw
maten; 100 x 70 cm
ingelijst
Verzending kan in overleg
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2017 um 10:57 |
Endzeit | 12-3-2017 um 10:57 |