Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prent van Jiri Kolar (1914-2002)
Titel: Fabel vom Zeppelin, die nicht wusste, wie zu landen
Jaar: 1996
Techniek: kleurenlitho
Afmeting afbeelding: 49,5x38,5 cm op 82x59,5 cm.
Oplage: niet aangegeven
Gesigneerd
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Startzeit | 19-9-2013 um 15:41 |
Endzeit | 3-10-2013 um 15:41 |