Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Realistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 46 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 60 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jo Enthoven werd geboren 10 maart 1898 te Roosendaal (N. Br) en stierf op 20 juli 1956 te Den Bosch. Jo Enthoven woonde en werkte o.m. in Rosmalen, Hintham, Den Bosch. Hij heeft lessen gehad van E.E.G. van der Ven. Jo Enthoven schilderde en tekende bloemen en landschappen, vaak Brabantse heidelandschappen met bloeiende brem.
Conditie: Schilderij vertoont lichte beschadiging (penetratie) in linker bovenhoek
Stijl: Realisme
Thematiek: Bloem stilleven
Kleur: Polychroom
Materiaal: Olieverf op canvas
Lijst: Ingelijst in gedecoreerde houten lijst
Dimensies: 60x51x4 cm
RKD: Geregistreerd
Zustand | |||
Zustand | Beschädigt | ||
Minuscule penetratie in linker bovenhoek canvas (zie foto). | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Brunssum, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.