Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
4 etsen op 1 blad van Jo Gaebler uit 1980. Nummer: 8/30. Afmetingen blad: H78,5 x b53,5cm. Afmetingen ets: H15 x b20 cm (per ets). Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 22:29 |
Endzeit | 18-1-2018 um 21:29 |