Rob Figee - Acryl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Gregory Crewdson - Twilight – Handsigniert, nummeriert + Zertifikat
Herman Brood - Harzskulptur --- HEAR SEE and SEE STILLE (21 cm breit)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig berggezicht van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen board: 54 cm. x 45 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. RKD.nl/lodeizen.
Startzeit | 30-9-2016 um 22:07 |
Endzeit | 10-10-2016 um 22:07 |