Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Prachtig schilderij van Jo van Wiggen (1922 Culemborg-2008 Appelscha), acryl op board, voorstellende een abstracte compositie.
Rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd 1977.
Afmetingen 81 cm X 72 cm inclusief lijst.
In het tijdschrift "Kunst en wetenschap" 20 ste jaargang nr. 1, voorjaar 2011 staat een artikel over Jo van Wiggen, 1922 - 2008, geboren te Culemborg.
De compositie, de penseelstreek en de kleuren van zijn schilderijen zijn sterk.
De voorstellingen emotioneel geladen. In dit tijdschrift worden zes kunstwerken van zijn hand getoond.
Hij staat ook vermeld in het Quick Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars door H. Visser Servo uitgeverij 1997, blz 560.
In mooie originele staat!
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace code.
Afhalen is ook mogelijk in onze winkel in Steenwijk.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Steenwijk, Niederlande |
Ort des Objekts | Steenwijk, Niederlande |
Startzeit | 20-2-2018 um 14:41 |
Endzeit | 24-2-2018 um 19:46 |