Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Joel Chasseriau ingelijste aquagravure 'Mitisse'.
Titel: Mitisse
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 72 cm x 81 cm
Oplage: 1/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Aquagravure op geschept papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat
Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.
Startzeit | 17-2-2016 um 12:48 |
Endzeit | 27-2-2016 um 12:48 |