Victor Adam - Picardie-Pferde – kostbare handkolorierte Lithographie in einem kostbaren Rahmen
Gustavsberg - Schwedisches Design – signierter Teller mit handbemaltem Alpenveilchen
Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar : Petrus Franciscus Greive 1811 - 1872
Titel : "Visvrouw aan het strand"
Datering : omstreeks 1840
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 16 x 12 cm (papier) en 43 x 40 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : linksonder monogram "PFG"
conditie : redelijk goed. papier iets vergeeld.
Petrus Franciscus Greive (Amsterdam, 25 maart 1811 – aldaar, 1872) was een Nederlands kunstschilder.[
Greive werd op 25 maart 1811 geboren als zoon van Johannes Franciscus Greive en Johanna Catharina Geertruida Marmé. Greive was een leerling van Jean Augustin Daiwaille, Jan Willem Pieneman en Christiaan Julius Lodewijk Portman bij de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Gedurende zijn loopbaan was hij lid van de kunstenaarsvereniging Arti et Amicitiae en gaf hij les aan de Rijksakademie. Hij gaf zoveel les, dat zijn eigen werk enigszins in de verdrukking kwam. Hij baseerde zich stilistisch vaak op het voorbeeld van de oude meesters van de Hollandse school. Hij was docent van onder anderen Jan Jacob Lodewijk ten Kate, Hendrik Jacobus Scholten, Meijer de Haan, August Allebé en zijn neef Johan Conrad Greive.
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 28-8-2015 um 14:51 |
Endzeit | 11-9-2015 um 21:56 |