Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gezicht op de Oostpoort te Delft door de Haagse kunstenaar Johannes Daniel Scherft (opgenomen in Scheen, deel II op pagina 302, omschreven als ''Belangrijk Haags graficus"). Mooi etsje, rechtsonder met potlood gesigneerd. Maten prent: 8,5x13,5 cm, met lijst: 20,5x24,5 cm. Voorzien van eenvoudig, wit houten lijstje en passepartout met gebruiksporen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leusden, Niederlande |
Ort des Objekts | Leusden, Niederlande |
Startzeit | 2-4-2018 um 13:55 |
Endzeit | 11-4-2018 um 13:55 |