Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie, losbladige ets door Johan Windhorst.
Voorstelling van boten op kalm water.
Beeldmaat 10x14, bladmaat 20x29
Gesigneerd r.o. 'Joh.Windhorst', authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 14-5-2014 um 20:59 |
Endzeit | 21-5-2014 um 20:59 |