Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Johann van den Noort "Diving Gannet" Zeer fraaie gouache geschilderd op 300 gr. Arches eertse kwaliteit houtvrij papier
Jaar: 2003
Catnummer: 03119
Afmeting 28 x 38 cm
Niet ingelijst en in staat van nieuw
Informatie kunstenaar: johannvandennoort.nl
Holland Artadvice is al vanaf 1985 actief in het adviseren, bemiddelen en verkopen van beeldende kunst. Inschrijving Kamer van Koophandel te Zwolle onder nummer:05060818.
Garantie: Wij garanderen dat het werk orgineel is, als omschreven in de veiling