Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 40 x 60 cm (h x b) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 40 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Johannes (Han) Frederik van Slogteren (1904-1991), met een voorstelling van 2 zeilschepen op het IJmeer bij Durgerdam.
-Geschilderd met olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam. Op het hout van het spieraam staat geschreven: “Durgerdam”.
-Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.
-Niet ingelijst. Kan ook zo aan de muur.
-Afmetingen: 40 x 60 cm.
-Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
-Conditie: Het werk heeft craquelé, een klein deukje, een paar piepkleine plekjes met verfverlies en heeft slijtplekjes aan de randen. Het schilderij zou schoongemaakt kunnen worden.
Zie ook de foto’s.
Durgerdam is een dijkdorp in het landelijke deel van het Amsterdamse stadsdeel Noord (in de provincie Noord-Holland). Het dorp heeft de status van beschermd dorpsgezicht.
Durgerdam ligt in de zuidoosthoek van de streek Waterland, aan het IJmeer, een deel van het Markermeer, de voormalige Zuiderzee.
Informatie over de kunstenaar:
Johannes (‘Han’) Frederik van Slogteren, geboren 17-04-1904 in Amsterdam en overleden 09-01-1991 in Woerden, schilder.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Onderwerpen: Landschappen, zeegezichten, bloemstillevens.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 351; Scharten 1996 , p. 130.
Voor meer informatie over de kunstenaar: http://www.jvanslogteren.nl/pagina1.html
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk heeft craquelé, een klein deukje/slijtplekje, een paar piepkleine plekjes met verfverlies en heeft slijtplekjes aan de randen. Het schilderij zou schoongemaakt kunnen worden. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-9-2018 um 18:07 |
Endzeit | 21-9-2018 um 21:38 |