Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1897. Potlood gesigneerd linksonder.
Met stempel "Gedrukt door den etser".
Beeldmaat 20,7 x 27,4 cm. Bladmaat 32 x 48 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 9-12-2017 um 13:28 |
Endzeit | 23-12-2017 um 19:28 |