Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Johannes Graadt van Roggen op licht geschept papier. R.o gesigneerd in potlood, r.o tevens in de plaat monogram en gedateerd '98. Afm. blad 39x28,5, beeld 25,5x17 cm. Voor de staat van het blad zie de foto's.
Verzending tussen twee plaatjes, 7,50, aangetekend 9,15
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2018 um 17:17 |
Endzeit | 9-3-2018 um 17:17 |