Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets in zeer goede staat van een werkende boerin op het platteland met op de achtergrond een geit en de boerderij.
begin 1900.
Ets zit zeer kundig geplakt op een kartonnen plaat.
Is zeer mooi gegraveerd en in goed conditie
afmetingen:
ets: 22,5 bij 33
plaat: 39,5 bij 52,5
zie foto's voor een goede beoordeling, maken deel uit van de omschrijving.
Onder ets rechtsonder met potlood gesigneerd: JMGraadtvanRoggen: ag
middenonder: printed at Roeloffzen, Hubner & van Santen Amsterdam
linksboven:Copyright registred
rechtsboven:Published by Scholtens & Zoon Groningen Holland and by Harry C Dickins 26 registered SW London
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roosendaal, Niederlande |
Ort des Objekts | Roosendaal, Niederlande |
Startzeit | 24-3-2018 um 15:35 |
Endzeit | 1-4-2018 um 21:35 |