Ronald Tolman - Metamorphose Zweiteilig
Antoon Derkzen van Angeren - Schiffe liegen an einem Kanal
Johan Jacob Voskuil - Trinkender Tiger - Lithographie
Jahr | 1940 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 46 x 55 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 58 x 67 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gezicht op PETTEN ( 1940 ) waar dochter Toos sinds 1935 aan het KORFWATER een ”zomerhuis” bezat ( DE ROG ) en van waaruit vader Job zijn ”schilderexcursies” ondernam.
Johannes Mattheus Graadt van Roggen was een Nederlands tekenaar, schilder en grafisch kunstenaar. Hij wordt beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij wordt ook wel Job Graadt van Roggen genoemd.
Graadt van Roggen was als gevolg van een hersenvliesontsteking doof vanaf zijn derde levensjaar. Hij is zijn gehele jeugd leerling geweest van het Instituut voor Doofstommen (zoals dat instituut toen genoemd werd) in Groningen. Hij maakte zijn eerste schilderijen als zeventienjarige.
In 1900 is Graadt van Roggen in Bergen (NH) gaan wonen waar hij een huis had laten bouwen. Graadt van Roggen kan worden beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij heeft zijn kunstopleiding gevolgd aan de Academie Minerva in Groningen en aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Hij is etsleraar geweest van o.a. Bernard Essers. Job Graadt van Roggen is een kunstenaar die vooral in Bergen (N-H) woonde en werkte. Hij maakte veel etsen en prachtige duinlandschappen.
Zustand | |||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||
nog in orginele lijst en geen restauraties | |||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Schagen, Niederlande | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Schagen, Niederlande |
Startzeit | 13-2-2021 um 14:07 |
Endzeit | 22-2-2021 um 20:12 |