Jan Montyn - Meiner Meinung nach waren es: Nördliche und südliche Niederlande
Joop Kemp - Aquarell, Ohne Titel - Gerahmt
Wim Biewenga - KEINE BEDEUTUNG
Antoon Derkzen van Angeren - Schlittschuhläufer auf dem Eis - Ets
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Jan Bogaerts (1878-1962), gesigneerd rechtsonder.
Mooi ingelijst achter ontspiegelend glas
tekening van een interieur
afmeting 40x50cm
In het midden van de tekening loopt horizontaal bijna over de hele breedte een fijn haarscheurtje. Zie foto's.
Ophalen is in overleg mogelijk in Zaltbommel of Thorn
Startzeit | 1-12-2016 um 20:33 |
Endzeit | 8-12-2016 um 20:33 |