David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Stil | Realistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 19 x 27 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 35 x 45 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Onbekend |
Zelden geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van de Dam in Amsterdam rond de eeuwwisseling in 1900.
Gesigneerd r.o. 'Joh.Josseaud' en l.o. 'Dam Amst.' en 'Epreuve d'artiste'
Volledig gegarandeerd.
Bij voorkeur afhalen. Maar verzending is ook mogelijk
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Lichte beschadiging op lijst; verkleurde passe-partout | |