Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder: Johannes Josseaud 1880 -1935
Titel/Voorstelling: " zittend vrouwelijk naakt "
Datering: omstreeks 1910
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 65 x 90 cm (doekmaat) en 80 x 105 cm (incl massieve baroklijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( iets vuil )
Startzeit | 6-12-2014 um 15:56 |
Endzeit | 20-12-2014 um 15:56 |