David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
mooie ets van Joh. Josseaud ets is 20 x 26 cm mooi ingelijst 33 x 40 cm
woonde en werkte in Amsterdam, Bussum, Zandvoort en Haarlem
werk in het Frans Hals museum te Haarlem voor info zie RKD, Artprice en Scheen