Joyce van Rijn - Gouache von 1974
Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Anton Heyboer - „Boot mit Kompass“ – Radierung mit farbigem Hahnemühle-Papier – 53 x 40 cm.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Weinig geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van een boerenerf met pomp en boerin in Laren NH.
Gelijst, beeldmaat 13x17, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'Johannes Josseaud', getiteld l.o. 'Laren N.H.'
Tevens gesigneerd en gedateerd in de plaat l.o. 'Johannes Josseaud' en '1916'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)