Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Zelden geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van de Dam in Amsterdam rond de eeuwwisseling in 1900.
Losbladig, beeldmaat 19x27, bladmaat 31x38
Gesigneerd r.o. 'Joh.Josseaud' en l.o. 'Dam Amst.' en 'Epreuve d'artiste'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 27-2-2014 um 15:31 |
Endzeit | 6-3-2014 um 15:36 |