Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Zelden geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van het Dierensch Kanaal bij Apeldoorn, schuiten in het water.
Losbladig, beeldmaat 18x24, bladmaat 30x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'JohJosseaud'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 8-4-2014 um 20:34 |
Endzeit | 15-4-2014 um 20:34 |