Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Jahr | 1944 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 66 x 89 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 87 x 110 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||||
doek is hier en daar iets krakelé, verder enkele bruine vuilvakken (links boven, in de luchten), omtrek van de lijst is hier en daar iets beschadigd | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Den haag, Niederlande |
Startzeit | 3-8-2021 um 0:11 |
Endzeit | 7-8-2021 um 22:23 |