Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | 3D Multiples & Objekte |
Jahr | 1981 |
Technik | 3D Multiples & Objekte |
Stil | Klassisch |
Thema | Figuren |
Maße | 38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x t) |
Gewicht | 900 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder sculptuur in brons/koper 'Zeven Acrobaten' van de Nederlandse beeldhouwer John Bier (1936, Santpoort)
Het prachtige "gymnastiek" beeld is in een goede staat.
John Bier (Santpoort, 17 december 1936) is een Nederlandse beeldhouwer en tekenaar. Bier was 1954 tot 1958 leerling aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam. Hij verhuisde als driejarige met zijn ouders naar Alkmaar, waar hij nog steeds woont en werkt. De mens speelt een belangrijke rol in het werk van Bier.
Een van zijn bekendere beelden is dat van strandvonder Simon Gutker (1897-1988), dat op het eind van de Hondsbosche Zeewering bij Camperduin werd geplaatst.
Gemerkt op de voet: JB links en rechts 81.
Hoogte inclusief sokkel 38,5 cm.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eemnes, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | EEMNES, Niederlande |
Startzeit | 28-2-2021 um 21:02 |
Endzeit | 13-11-2021 um 19:37 |