Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Found in a bottle
Techniek: houtgravure
Afmeting beeld: 10,8 x 15,8 cm., blad 23,6 x 31,6 cm..
Jaar: 1932
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Onder de boekillustratoren van de 20ste eeuw neemt John Buckland Wright een belangrijke plaats in. Buckland Wright werd in Nieuw-Zeeland geboren, maar woonde het grootste deel van zijn leven in Europa. In 1929 begon deze kunstenaar, die eigenlijk was opgeleid tot architect, als boekillustrator bij de Nederlandse uitgever A.A.M. Stols.Vanaf 1936 werkte hij voornamelijk voor Engelse uitgevers, waaronder The Folio Society en de Golden Cockerel Press. Het Museum Meermanno in Den Haag bezit de belangrijkste en grootste Buckland Wright-collectie ter wereld.
Deze houtgravure, getiteld "Found in a bottle"(afbeelding 1), is een illustratie bij Edgar Allan Poe’s "The Masque of the red death and other tales". Dit boek verscheen bij Halcyon Press in 1932, in een editie van 175 stuks (afbeelding 2).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande |
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 7-2-2017 um 10:16 |
Endzeit | 19-2-2017 um 20:16 |