Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Afrikanisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 53 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 17/65 |
Mooi zeefdruk van John Lie a Fo. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 65 exemplaren, dit is nummer 17. Kan worden beoordeeld en/of worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie John lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2021 um 14:22 |
Endzeit | 2-4-2022 um 8:20 |