Corneille - gerahmte Lithographie: „Eté et as de coeur“ – 1969
Rik van Iersel - Figurative Tierwelt
Ricardo Carpani - von Ricardo Carpani
Gaston Quidousse - Schwäne am Fluss
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Religiös |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 exemplaren |
Fraaie zeefdruk van John Lie a Fo in goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post. Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 7-12-2022 um 16:55 |
Endzeit | 23-1-2023 um 16:15 |