Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho van John Raedecker uit 1947. In de steen gemonogrammeerd. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 61cm x 38cm (beeld)
Startzeit | 26-10-2016 um 12:18 |
Endzeit | 6-11-2016 um 11:18 |