Ineke Calis - Siebdruck, Haustür – gerahmt
Herman Brood - New York (inkl. Zertifikat!)
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho uit 1947 door John Raedecker
Voorstelling van een edelhert
Losbladig, beeldmaat 48x36, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'JR'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Wordt in koker verzonden
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 22-3-2017 um 8:08 |
Endzeit | 29-3-2017 um 20:08 |