Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Jahr | 1954 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Hartfaserplatte |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 44 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67 x 58.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Dit schilderij is ingelijst in een eenvoudige houten lijst, dit is de originele lijst. De hoeken van de lijst staan iets open, dit is zover ik weet altijd zo geweest. Het schilderij is nooit schoongemaakt zover ik weet. Er zit wat vuil en stof op de lijst. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Berkel-enschot, Niederlande |
Ort des Objekts | BERKEL-ENSCHOT, Niederlande |
Startzeit | 8-8-2018 um 0:34 |
Endzeit | 22-8-2018 um 21:00 |