David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Jahr | 1956 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 24.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 36.5 x 30.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Joop Birker (Tilburg, 1935-1993), behoorde samen met Jaap Wagemaker en Wim de Haan tot de Nederlandse materieschilders.
Johannes (Joop) Wilhelmus Maria Birker (Tilburg 1935 - Tilburg 1993) volgde vanaf 1952 tot 1955 de voorloper van de Academie voor Beeldende Vorming en daarna het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten in Antwerpen. In 1959 maakte hij een grote muurschildering in de eerste Tilburgse nachtclub Campione in de toenmalige Koningstraat.
Dit mooie kleurrijke schilderij van Joop Birker is gemaakt in 1956. Joop Birker was toen 21 jaar en had toen net de Academie voor Beeldende Vorming afgerond.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk heeft een zeer kleine beschadiging van de verflaag. (Zie de laatste foto) Gezien de leeftijd is het schilderij in goede staat. | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Apeldoorn, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.