Bert Houweling - Foto, Penzance – gerahmt
Alfons Vermeir - Stadtansicht, Öl auf Leinwand (sauber gerahmt)
Jan Montyn - La Cage de Temps II, Aquatinta-Radierung (sauber gerahmt)
Ari Stolk - Kuifmees - Gouache
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
J.H. Moesman, litho uit 1984.
titel: windkracht acht.
gesigneerd: J.H. Moesman '84, nummer 14
beeldformaat 23.7 x 18.3 cm.
bladformaat 40 x 29.3 cm.
de liho is niet ingelijst en is in goede conditie.
kosten verzending in NL € 10.00