Ben Zegers - „Blumen pflücken für Blinde“ – signierter Druck/Collage von 1993
John Hesselberth - Anatomie in einem Raum - Ets
Joke Struik - langsam in der Auvergne
Gertie Janssen - Das flache Land II
Jahr | 1964 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 100 x 80 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 113 x 92 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Schilderij van de Zuid-Limburger Jos Caelen, een stilleven met dood wild.
Dit schilderij beeldt een tafereel uit met diverse soorten dood wild, hangend, thuis bij iemand, wat destijds niet ongewoon was . Dus een mooie voorstelling van een tijdsgeest.
Het betreft olieverf op doek, formaat doek 100cmH x 80cmB, uit 1964 en is rechtsonder gesigneerd.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Geen beschadigingen, kleuren goed. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Beuningen gld, Niederlande |
Ort des Objekts | Beuningen Gld, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2022 um 20:18 |
Endzeit | 22-1-2022 um 21:51 |