Bronze - Märchenhafte Elfe, raffinierte Statue eines Jungen mit einem Musikinstrument
Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Will Vaes - Textiler, mystischer Brustschmuck
Helen Nieuwendijk - Bronzestatue, Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Aquarell |
Gerahmt | Glasschaden |
Maße | 49 x 65 cm (h x b) |
Glasschaden | 71 x 85 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie grote aquarel van Jos Leurs. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd.
Jos Leurs (1947) is nog een van de weinige schilders die op locatie werkt. Hij schildert voornamelijk landschappen, stillevens, havengezichten en stadsgezichten. Zijn werk is sterk impressionistisch en hij maakt gebruik van complementaire kleuren; koud en warm tegen elkaar aangezet, die elkaar versterken en waarmee hij een helderheid bereikt die hem tot colorist pur sang maakt. Er is overal kleur, ook in de schaduw.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Het werk is ingelijst, maar het glas ontbreekt | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Apeldoorn, Niederlande |
Ort des Objekts | Apeldoorn, Niederlande |
Startzeit | 8-5-2020 um 19:30 |
Endzeit | 6-6-2020 um 20:23 |