Guðmundur Erro - "SWORDSLADY" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Herman Kuijpers - Lithographie, ohne Titel – gerahmt
Valerius De Saedeleer - Das kleine Dorf im Schnee
Nicht oder unleserlich signiert - signierter Siebdruck
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 38 x 43.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Lijst 43,5 x 38 cm
Doek 30 x 24
Jos Leurs – (1948 Noord Brabant) - De stijl waarin Jos Leurs werkt en de samenstelling van zijn pallet wijken radicaal af van alles wat je zou verwachten als je weet dat hij in Brabant geboren is. Leurs werkt in juist in brede kleurrijke toetsen die elkaar overlappen, of als segmenten van een mozaïek scherp tegen elkaar aangezet worden. Wie voor zijn panelen of doeken staat, bouwt zelf uit een werveling van vlakken en lijnen, stippen en dwarse halen, het beeld van het landschap of het stilleven zoals Leurs dat ter plekke met eigen ogen heeft gezien.Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
schilderij en lijst in zeer goede staat | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.