Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Zeichnung
Els Devrieze - Gewässer: Eva Péron
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Tekening door Jos van den Berg
Voorstelling van de Pier in Scheveningen
Losbladig, beeldmaat 12x19, bladmaat 15x23
Gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2018 um 12:18 |
Endzeit | 13-10-2018 um 10:20 |