Frans Everbag - Polderhaus Amsterdam
Constantin Pascali - Zigeunermädchen
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
JOSEPH BRUYN geb 1950
SURREALISTISCH LANDSCHAP met ALIËNS
AQUAREL IN DE MAAT 17 X 22 CM
gesigneerd onder met aquarelverf
jaar 1979
zeer goede staat / zonder lijst / met passepartout
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND