Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
JOSEPH BRUYN geb 1950
SURREALISTISCH LANDSCHAP met ALIËNS
ORGINELE AQUAREL IN DE MAAT 18 X 25 CM
gesigneerd onder met WATERVERF
jaar 1979
zeer goede staat / zonder lijst / IN PASSEPARTOUT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 18-6-2014 um 13:54 |
Endzeit | 25-6-2014 um 13:54 |