Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
JOSEPH BRUYN
SCHEDEL
studie tekeing in de maat 18 x 21 cm
GESIGNEERD EN DD 1975
goede staat
ZONDER LIJST
COMBINEREN VERZENDEN VAN MEERDERE WERKEN VAN DEZE KUNSTENAAR MOGELIJK