Freek van den Berg - Ohne Titel
Maugosia Sycz - Innenraum mit Hund
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JOSEPH BRUYN
VREEMDE FIGUREN in LANDSCHAP
AQUAREL IN DE MAAT 26 X 41 CM
TITEL 'ALLES IN EEN '1980
gesigneerd onder
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 18-6-2014 um 13:54 |
Endzeit | 25-6-2014 um 13:54 |